
В травні ми отримали достатньо амбітну задачу – доставити та перевантажити на судно 5.5 тис тон гранульованого соняшникового шроту. Причому замовнику було все одно через який порт, через Ізмаіл чи через Рені. Складу біля води для накопичення такої партії не мав ні той ні той порт. Для вирішення задачі ми запропонували прямий варіант, через порт Рені.
⠀
Чому так?
Бо на той час це було оптимальне рішення. Відповідно це вимагає злагодженої роботи абсолютно всіх, хто задіяний в роботі по «прямому варіанту». Виробник повинен виробити і завантажити в надані вагони, залізниця доставити, порт прийняти і перевантажити.
Що роблять в цьому випадку логістичні компанії? Вони організовують, координують, в необхідний момент корегують, всі складові цього логістичного процесу. І тут не тільки технічні складові, а також фінансові та юридичні. Тому не всі беруться за виконання робіт по прямому варіанту, хоча декларують свою готовність багато хто.
⠀
Чи було команді важко?
Так, важко, через відповідальність. Команда відповідає не тільки за вчасно доставлений вантаж, а також за кількість вантажу, якість, за вчасно надане в порт судно, за норму навантаження, за вчасно внесені необхідні платежі.
Команда несе відповідальність перед замовником за вартість цієї послуги і не вправі змінити узгоджену вартість через причини чи обставини, які не залежать від замовника.
Всі перелічені вище критерії і характеризують професійну команду, налаштовану на результат. На результат який задовільнить замовника та дозволить команді отримати нове замовлення. Результат був, нове замовлення отримали. Це і є задоволення від процесу та результату.
То ж працюємо, пізніше поділимось.
Порт Рені, щось в тому є…